Żywa Szopka w Krynkach

Żywa Szopka w Krynkach

Jak co roku mieszkańcy Krynek przygotowali Żywą Szopkę Bożonarodzeniową. Oczywiście nie mogło w niej zabraknąć żywych zwierząt oraz jasełek. W świętą rodzinę, pastuszków oraz trzech królów wcieli się mieszkańcy Krynek. Zebrani przy szopce mogli wspólnie kolędować i składać sobie życzenia. Życzenia mieszkańcom Krynek złożyła również Pani Burmistrz Jolanta Gudalewska

„Szanowni Państwo chcę państwu złożyć serdeczne życzenia (…) Rozpocząć je chciałam fragmentem piosenki które śpiewają Czerwone Gitary Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy, dzień zwykły dzień w którym gasną wszystkie spory, jest taki dzień w którym radość wita wszystkich, dzień który każdy z nas zna od kołyski. Wszystkim państwu życzę aby narodzony Chrystus przyniósł ciepło w sercu, radość każdego dnia, żeby gasił spory a na Nowy Rok żeby wszystko co państwo czynicie udało się, a co zaplanujecie spełniło się. Wesołych Świąt"

A na koniec Św. Mikołaj rozdał wszystkim zebranym dzieciom prezenty.

 

Marek Tomaszycki

Zdjęcia


Tagi:Krynkiszopka

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.