“Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”

“Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”

Do godziny 16:00 w dniu 10 sierpnia 2020 r. przed Starostwem Powiatowym w Sokółce będzie trwała wystawa stoiska promocyjno-informacyjnego Wojskowej Komendy Uzupełnień w Białymstoku. Stoisko jest częścią kolejnego etapu kampanii “Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”.
Punkt promocyjny z udziałem żołnierzy z jednostek wojskowych jest najlepszym sposobem na promocję Sił Zbrojnych ponieważ żołnierze przekazują informacje o służbie wojskowej na podstawie własnych doświadczeń. Prezentują indywidualne wyposażenie i sprzęt obsługiwany w codziennej służbie. Przy stoisku można też skonsultować się z podchorążymi uczelni wojskowych w sprawie służby wojskowej kandydata na żołnierza zawodowego.
Tutaj mogą państwo obejrzeć wywiad z cz.p.o. Szefa Wydziału Rekrutacji ppor. Aleksandrą Bielawską z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Białymstoku: https://www.facebook.com/powiatsokolski.starostwopowiatowe/videos/343177463350424/

Fot. Julian Stelmaszek
Tekst Patrycja A. Zalewska

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.