„Zimowe szaleństwa literackie” czyli Ferie z Biblioteką

„Zimowe szaleństwa literackie” czyli Ferie z Biblioteką

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci (i nie tylko) na epickie warsztaty edukacyjne (forma: online-profil na Facebooku Oddziału dla Dzieci i Młodzieży BP w Sokółce) pod hasłem „Policyjna Biblioteka”. Zorganizowane we współpracy Komendy Powiatowej Policji w Sokółce i Oddziału dla Dzieci BP w Sokółce.
Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym pt. „Bądź Bezpieczny”- szczegóły na naszym profilu:

„Obejrzyj naszą prezentację o bezpieczeństwie.

- Następnie namaluj/narysuj pracę o tematyce: "Bądź Bezpieczny"(technika dowolna) i umieść zdjęcie pracy w komentarzu pod postem lub przynieś do biblioteki.

Masz czas do końca ferii (15.01)

PAMIĘTAJ: BĄDŹ BEZPIECZNY!”

Aktywnym uczestnikom mamy upominki i grę planszową „Policyjna Biblioteka” -stworzoną specjalnie dla Was (autorstwa bibliotekarki i policjantki z Sokółki).

 

Czekamy na Was w Oddziale dla Dzieci BP w Sokółce, bo „kiedy masz jakieś wątpliwości, idź do biblioteki”(słowa J. K. Rowling).

 

Monika Szyszko
Oddział dla Dzieci i Młodzieży w Sokółce

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.