Zdrowy uśmiech z liskiem w tle

Zdrowy uśmiech z liskiem w tle

…dlaczego z liskiem, bo tenże znalazł się w logo gabinetu, nie przez przypadek – skoro za jego otwarciem stoi dentystka Emilia LISOWSKA.
 
– Na mapie Sokółki powstało nowe miejsce, w którym kompleksowo zatroszczę się o państwa zdrowy uśmiech, zapraszam całe rodziny. Moim pragnieniem było stworzenie przyjaznego gabinetu stomatologicznego, oferującego usługi najwyższej jakości w oparciu o nowoczesny sprzęt – mówi lekarz stomatolog z długim doświadczeniem Emilia Lisowska.
 
   Wiadomo nie od dziś, że w kwestii zdrowia, czyli także stanu uzębienia najważniejsza jest profilaktyka: odpowiednie czyszczenie, obowiązkowo także z użyciem nici dentystycznej i płynu do płukania oraz wizyty kontrolne przynajmniej raz na pół roku, żeby sprawdzić czy aby znienawidzona 'pani próchnica' nie wprowadziła się do naszej jamy ustnej.
 
Stomatolog Emilia Lisowska: – Zanim zaatakuje nas próchnica, gorąco polecam zabieg higienizacji polegający na profilaktycznym oczyszczaniu zębów. Składa się z kilku etapów: usunięcia kamienia nazębnego (skalingu), usunięcia osadów (piaskowania), dokładnego wypolerowania wszystkich powierzchni specjalną pastą polerująco-oczyszczającą oraz fluoryzacji, która zapobiega nadwrażliwości po zabiegu. A później tylko unikamy czerwonego wina, kawy itp. – no chyba że pijemy przez słomkę – i ładny uśmiech będzie naszą wizytówką przez długi czas.

   Najmilsze są wizyty, z których wychodzimy dumni niczym dzieciaki z naklejką: „Zęby na 5”, ale czasami trzeba na fotelu dentystycznym przysiąść trochę dłużej…
 
Stomatolog Emilia Lisowska: – Kompleksowo zajmę się państwa uzębieniem. Dysponuję nowoczesnym sprzętem. Korzystam m.in. z tzw. lup, czyli w powiększenia. Leczę kanałowo, maszynowo opracowuję kanały i wypełniam ciekłą, termoplastyczną gutaperką.
 
   Różne problemy – rozwiązanie w jednym miejscu
 
Stomatolog Emilia Lisowska: – Jedną z gałęzi mojej praktyki jest protetyka stomatologiczna. Dodam tylko, że w tej materii ukończyłam 3-letnie szkolenie specjalizacyjne, więc w moim gabinecie przygotuję protezy ruchome, korony, czy mosty.
 
   A kiedy przysłowiowy ząbek dokucza naszym milusińskim
 
Stomatolog Emilia Lisowska: – Przyjmuję małych pacjentów, jestem prywatnie mamą dwójki maluchów, więc wiem, że odpowiednie podejście do dzieci potrafi zdziałać cuda. Zawsze namawiam rodziców, aby pierwsze wizyty ich pociech miały charakter oswajający – pokazuję sprzęt, objaśniam do czego służy, mówię kilka słów o higienie, absolutnie jeszcze bez znienawidzonego borowania. Zaś kiedy leczę małe ząbki – zawsze mówię małym pacjentom, co robię, żeby zminimalizować ich stres, pomocny także bywa telewizor z kreskówką, który mam w gabinecie.

_ _ _
 
STOMATOLOGIA EMILIA LISOWSKA
 
Sokółka, ul. Kłopotowskiego 25
 
Rejestracja: 519 162 983
 
facebook.com/LisowskaStomatologia

lisowskastomatologia@gmail.com

 

- Artykuł sponsorowany -

Zdjęcia


Tagi:Stomatolog Emilia LisowskaStomatologia LisowskaLisowskaStomatologia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.