Zbiórka pieniędzy na odbudowę po pożarze jednego z budynków DPS w Dzięciołówce

Zbiórka pieniędzy na odbudowę po pożarze jednego z budynków DPS w Dzięciołówce

Odbudowa Domu Gościnnego w Dzięciołówce

„10 stycznia ok. godziny 7.30 wybuchł pożar w Domu Gościnnym w Dzięciołówce – wyjątkowym miejscu, w Domu Opieki Społecznej prowadzonym przez wyjątkowych ludzi. Z pożarem walczyło 17 jednostek straży pożarnej, które próbowały ocalić budynek. Doszczętnie spłonęło zaplecze kuchenne, które wykorzystywane było do przechowywania zapasów. Zniszczeniu uległa przede wszystkim cała konstrukcyjna dobudówki oraz wielofunkcyjny piekarnik, zamrażarka, krajalnica, piec elektryczny, sztućce, żywność itd.

Dom Gościnny w Dzięciołówce działa od 1997 roku. To miejsce tworzą wspaniali i opiekuńczy ludzie, którzy otaczają opieką osoby schorowane, starsze, dając im poczucie bezpieczeństwa. Tworzą wraz z mieszkańcami domową atmosferę, podpatrują ich zainteresowania i realizują je poprzez terapię i pracę na rzecz ich wspólnego domu.

Od dziś oni potrzebują naszej pomocy i wsparcia, aby stanąć na nogi po tak wielkiej tragedii.”

Informacja: zrzutka.pl/gk3k82, fot. Fb OSP Korycin

Link do zbiórki:

https://zrzutka.pl/gk3k82

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.