Zawodnicy CSA przywieźli 28 medali

Zawodnicy CSA przywieźli 28 medali

8 czerwca na Profesjonalną Ligę Taekwon-do XVI do hali sportowej w Bezledach przyjechały kluby z An-Do Pruszcz Gdański, LOTO Jabłonna, CSA Dąbrowa Białostocka oraz BST Bartoszyce w liczbie 140 zawodników.

W iście tropikalnych warunkach zawodnicy toczyli rywalizację w trzech konkurencjach: układach formalnych, walkach sportowych i torze sprawnościowym zdobywając cenne punkty do całorocznej klasyfikacji ligi.

Ideą turniejów PLT jest nauka rywalizacji taekwon-do, ale przede wszystkim wzmacnianie motywacji do aktywności fizycznej i oczywiście do treningu taekwon-do.

Na turnieju reprezentowało klub 38 zawodników, łącznie zdobyliśmy aż 28 medali, zajmując ostatecznie 2. miejsce w klasyfikacji klubowej:

- 7x ZŁOTO (walki – Antonina Bułkowska; układy – Julia Rychtarczyk, Amelia Parfieńczyk, Karina Fiedorowicz, Bartosz Kasjan; tor przeszkód – Aleksandra Prokopczyk, Alicja Siemieńczuk)

- 4x SREBRO (walki – Maja Krzywosz; układy – Aleksandra Witkowska, Kinga Margielewicz; tor przeszkód – Amelia Parfieńczyk)

- 17x BRĄZ (walki – Kinga Margielewicz, Amelia Parfieńczyk, Kinga Stefanowska, Szymon Zabłocki, Jakub Jarmusik; układy – Kinga Stefanowska, Aleksandra Prokopczyk, Julia Tomaszewska, Antonina Bułkowska, Alicja Siemieńczuk, Dawid Humienny, Julia Wnukowska, Maja Krzywosz.

Wielkie brawa należą się dla naszych wojowników za hart ducha, tym bardziej, że dla niektórych z nich były to pierwsze zawody tego typu. Część zawodników startujących w kategorii kadeta starszego zadebiutowała w konkurencji walk point fight - było to dla nich bardzo cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Bardzo dobrze spisali się nasi juniorzy młodsi i niektórzy młodzicy, którzy mieli pierwszą okazję do sędziowania konkurencji.

Wszystkim młodym zawodnikom GRATULUJEMY i dziękujemy za udział w Profesjonalnej Lidze Taekwon-Do.

 

Combat Sports Academy

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.