Zapraszamy na Czwartki Kolarskie 2019!

Zapraszamy na Czwartki Kolarskie 2019!

We czwartek (1 sierpnia) startują Czwartki Kolarskie 2019 pod patronatem starosty sokólskiego.

Do rywalizacji zapraszamy wszystkich pasjonatów dwóch kółek, zarówno tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na rowerkach biegowych, jak i dużo bardziej doświadczonych zawodników! Zawody będą się odbywać na bieżni stadionu miejskiego w Sokółce w cztery czwartki sierpnia - 1, 8, 22 i 29 sierpnia. Początek każdego wyścigu o godzinie 17.00.

Podczas ostatniej edycji odbędzie się podsumowanie całych zawodów i zsumowanie punktów w klasyfikacji generalnej. Wówczas wyłonimy najlepszych zawodników po czterech wyścigach.

Kto może wziąć udział? Roczniki od 2013 i młodsi oraz 2002 i starsi. Będą obowiązywać cztery kategorie wiekowe dzielone dodatkowo na dziewczynki i chłopców. Aby wystartować, trzeba mieć sprawny rower i kask. W razie małej lub dużej liczby uczestników organizator ma prawo połączyć lub podzielić kategorie. Do pokonania będzie od jednego okrążenia na bieżni do nawet 10.

Zapisy bezpośrednio przed wyścigiem.

Dla najlepszych przewidujemy dyplomy i nagrody rzeczowe. Będzie też słodka niespodzianka.

Mariusz Bykowski

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.