Zapraszamy do siłowni przy hali sportowej (ul. Mickiewicza 11)

Zapraszamy do siłowni przy hali sportowej (ul. Mickiewicza 11)

Zróbmy to dla zdrowia, urody i dobrego samopoczucia. W ostatnim czasie wymieniliśmy podłogę na naszej siłowni układając maty gumowe, które chronią przed urazami w trakcie wykonywania ćwiczeń. Stanowią one również świetną amortyzację podczas skoków. Dodatkowo dodają ciekawego charakteru wystroju wnętrza naszego obiektu sportowego.
Dzięki pomocy chłopaków z UKS Gladiator Patryka i Kamila oraz Pana konserwatora Wojtka zdołaliśmy ułożyć podłogę przy tym poprawiając bezpieczeństwo ćwiczących. Niebawem spodziewamy się kolejnych nowości w postaci nowych urządzeń do ćwiczeń i akcesoriów. Pieniądze na inwestycje w naszej siłowni pochodzą ze Starostwa Powiatowego w Sokółce, dzięki współpracy ze Starostą Sokólskim Panem Piotrem Rećko, któremu serdecznie dziękujemy.

SOSW Sokółka

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.