Z Serca do szachów

Z Serca do szachów

W dniach 15-16.08.2020, odbędzie się trzecia edycj wyjątkowego turnieju "Z Serca do szachów" - (Sponsor główny - Jerzy Lis- Serce Polski Dom Rodzinny) w dniach 15-16.06.2019 w Restauracji Serce Polski Dom Rodzinny, Sokółka, ul. Kryńska 41.

Jest to turniej dwudniowy, zgłoszenia do sędziego głównego Karola Busińskiego (mimirmime@gmail.com ) do 13-08-2020 lub do wyczerpania 60 miejsc na wszystkie 2 grupy.

Do rozegrania 7 rund (w grupach A, B) (4 w sobotę i 3 w niedzielę), w tempie 30 minut + 30 sekund za ruch na zawodnika

Celem tego turnieju jest propagowanie szachów w naszym regionie, oraz uzyskanie kategorii szachowych, lub ich podniesienie (do II kat. męskiej, lub normy na I kat. damską)

Szczegółowy regulamin turnieju

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_2420/regulations.html?l=pl

Z Serca do Szachów" Grupa A, ELO do 1500 krajowy od 1600 OPEN

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_2420/index.html?l=pl

"Z Serca do Szachów" Grupa B krajowy do 1600

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_2421/

Serdecznie zapraszam do zgłaszania się na turniej, liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

WYTYCZNE SANITARNE

Turniej będzie rozgrywany zgodnie z wytycznymi PZSzach:

http://pzszach.pl/2020/06/16/iv-etap-odmrazania-sportu-rekomendacja-pzszach/

W szczególności:

–  organizator zapewni odpowiednie odległości między stolikami. Zawodnik po zakończeniu partii opuszcza salę, ponownie wchodzi na salę przy kojarzeniach do kolejnej rundy,

–  turnieje odbywają się bez udziału publiczności, rodzice nie mogą przebywać na sali gry podczas rund (wyjątek, tylko na krótko celem zrobienia zdjęć),

–  zapewniamy środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,

–  obowiązek noszenia maseczki dotyczy wszystkich zawodników, sędziów i organizatorów. Maseczkę można zdjąć tylko w momencie uprawiania sportu – tj. przy samej szachownicy.

Wojciech Zajkowski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.