XVIII Prezentacje Edukacyjno-Doradcze „Uczelnie w Powiecie”

XVIII Prezentacje Edukacyjno-Doradcze „Uczelnie w Powiecie”

W dniu dzisiejszym na hali sportowej Zespołu Szkół w Sokółce odbyły się  XVIII Prezentacje Edukacyjno-Doradcze „Uczelnie w Powiecie”, które organizuje w szkołach średnich województwa podlaskiego dwutygodnik Wieści Podlaskie. Dotychczasowe doświadczenia organizatorów potwierdzają, że jest to potrzebna i doceniana przez zainteresowanych inicjatywa. W tym roku swoją ofertę edukacyjną w Sokółce zaprezentowały: Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku, Państwowa Szkoła im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, Politechnika Białostocka, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Uniwersytet w Białymstoku, Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży oraz Wojskowa Komenda Uzupełnień w Białymstoku. Przy uczelnianych stoiskach  kandydaci na studia otrzymali odpowiedzi na pytania o kierunki i zasady rekrutacji, mogli także zaopatrzyć się w materiały informacyjne. Stoiska obejrzeli również przedstawiciele Powiatu Sokólskiego: Wicestarosta Powiatu Sokólskiego Jerzy Białomyzy oraz Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych Anna Maria Aniśkiewicz. Na zakończenie została wręczona nagroda Starosty Sokólskiego za przygotowanie najciekawszego stoiska. W imieniu Starosty Sokólskiego Piotra Rećko nagrodę wręczył Wicestarosta Jerzy Białomyzy. Wyróżnienie po raz siódmy otrzymali przedstawiciele Uniwersytetu w Białymstoku.

 

Oprac. A.S.

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.