XIX Mityng Lekkoatletyczny ,,Przy muzyce o sporcie”

XIX Mityng Lekkoatletyczny ,,Przy muzyce o sporcie”

2 kwietnia 2019 na hali Zespołu Szkół w Suchowoli odbył się XIX Mityng Lekkoatletyczny ,,Przy muzyce o sporcie ‘’ pod Patronatem Starosty Sokólskiego. Zawodnicy z powiatu sokólskiego rywalizowali w dwóch konkurencjach lekkoatletycznych: skoku wzwyż i pchnięciu kulą. Nagrody i pamiątkowe medale ufundował i wręczał Starosta Sokólski p. Piotr Rećko i w-ce Starosta Sokólski p. Bożena Jelska – Jaroś. Nagrodzeni uczniowie Zespołu Szkół to : w pchnięciu kulą dziewcząt – Agnieszka Bujnowska i Emilia Bujnowska złote medale , Martyna Krutul srebro, Natalia Wójcik srebro, a Monika Masłowska brąz; w skoku wzwyż dziewcząt – Gabrysia Sawicka złoto; w skoku wzwyż chłopców – Jakub Podurgiel złoto, Damian Mozolewski srebro, Rafał Jaroszewicz brąz oraz Jakub Żywalewski brąz; w pchnięciu kulą chłopców – Adrian Hajkowski złoto, Dawid Koszczuk srebro i Eryk Świstun brąz. Mityng jak zwykle stał na bardzo wysokim poziomie. Gratulujemy wszystkim medalistom!

http://sokolka-powiat.pl/wp-content/uploads/2019/04/Komunikat-XIX-Mityngu-Lekkoatletycznego-Przy-muzyce-o-sporcie.pdf

Maciej Białobłocki

 

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.