XIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej

XIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej

W poniedziałek (10.09.2019r.) w Sokólskim Ośrodku Kultury – kawiarnia ,,Lira” odbyła się XIII Sesja Rady Miejskiej w Sokółce. Pierwszym punktem który radni  rozpatrzyli pozytywnie był to projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały dotyczącej powierzenia Miejskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z o.o. z siedzibą w Sokółce realizacji zadania własnego Gminy Sokółka w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi, polegającego na budowie i utrzymaniu punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Następnie Radni rozpatrzyli projekt uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Sokółka na 2019 rok.

Radni przeznaczyli kwoty:

- na zadanie zlecone związane z wyborami- 33.243,00 zł

-  na zadanie własne na dofinansowanie zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych dla uczniów w ramach programu „Wyprawka szkolna”- 7.784,00 zł

-  na zadanie zlecone na świadczenia wychowawcze  (2.328.419 zł) i na wspieranie rodziny na realizację świadczenia „Dobry start” (380.970 zł)

- na odprawy emerytalne- 27.255 zł

- budowa przedszkola w SP nr 1- 200 tys. zł

- zakup regulatora basenowego sterującego stacją uzdatniania wody basenowej- 3 192 zł.

KG

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.