Wystawa "Barwy Podlasia"

Wystawa "Barwy Podlasia"

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na lutową wystawę pod hasłem "Barwy Podlasia" autorstwa Łukasza Raube. Wystawę można oglądać do końca miesiąca w godzinach pracy biblioteki.

Łukasz Raube – na co dzień kurier w Poczcie Polskiej, a w wolnym czasie amator, pasjonat i entuzjasta fotografii, która pociągała go od dzieciństwa.

Od trzech lat samodzielnie szlifuje swój warsztat, aby jego zdjęcia były coraz lepsze i profesjonalne. Aparat zawsze nosi przy sobie. Fotografowanie sprawia mu olbrzymią radość i jest źródłem artystycznej satysfakcji. Pozwala uchwycić rzeczy, których wcześniej nie dostrzegał „gołym okiem”.

Zajmuje się głównie fotografią krajobrazową i portretową, a także astrofotografią, która jest wymagającą i pracochłonną dziedziną. Swoje prace prezentuje na specjalnie stworzonej facebookowej stronie o nazwie ”Szklanym okiem. fot. Łukasz Raube”. Jego fotografie publikuje też portal „Magiczne Podlasie”.

W trakcie kursu fotograficznego nawiązał współpracę ze szkołą stylizacji „Vena Art”. Jest jednym z współtwórców FotoSpółdzielni przy WOAK-u, która zrzesza osoby pasjonujące się fotografią.

Łukasz debiutuje w sokólskiej bibliotece wystawą pod tytułem „Barwy Podlasia”, gdzie ukazuje piękno i magię rodzinnych stron. Fotografia to jego hobby, które powoli staje się sposobem na życie.

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.