SOSW rozpoczęło rok szkolny

SOSW rozpoczęło rok szkolny

Wtorkowy poranek 1 września 2020r. powitał społeczność Ośrodka deszczową pogodą. Uroczystość związana z rozpoczęciem nowego roku szkolnego nie mogła odbyć się na placu szkolnym na zewnątrz. Uczniowie i rodzice spotkali się z wychowawcami w klasach. Swoją obecnością zaszczycił nas w tak szczególnym dniu Starosta Sokólski pan Piotr Rećko. Życzył wszystkim zgromadzonym powodzenia, wielu osiągnięć i sukcesów w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym. Pani dyrektor Elżbieta Szomko w ciepłych słowach zwróciła się do uczniów, rodziców, nauczycieli życząc udanego i bezpiecznego roku szkolnego z zachowaniem środków ostrożności związanych z epidemią COVID-19. Wychowawcy w klasach zapoznali rodziców i uczniów szczegółowo z obowiązującymi od 1 września w Ośrodku procedurami bezpieczeństwa w związku z panującą epidemią i przedstawili organizację roku szkolnego.

SOSW

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.