Wszystkie dzieci nasze są!

Wszystkie dzieci nasze są!

Dnia 24 lipca 2016r. o godz. 13.00  na placu zabaw w Kuźnicy odbył się Festyn dla dzieci pt. „Olimpijska Medaliada – Hurra Wakacje, Hurra!”
Udział w wydarzeniu wzięli szczególnie najmłodsi mieszkańcy Gminy Kuźnica pod opieką rodziców. J Organizatorzy imprezy przygotowali wiele konkurencji w której dzieci mogły się wykazać swoimi umiejętnościami. Z pewnością każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie.
Dzieciaki z wielkim zaangażowaniem i radością brały udział w grach i zabawach. Oprócz przygotowanych zabaw, na pociechy czekały również słodkie niespodzianki. :)
Całą atmosferę umilała muzyka skierowana wyłącznie dla najmłodszych. Była to świetna okazja na wspólne spędzenie niedzielnego południa w gronie rodziny.

Paulina Kondrat
 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.