W ruch poszły nożyce i pistolet... ;)

W ruch poszły nożyce i pistolet... ;)

To już trzecie, czwartkowe warsztaty w ramach realizacji projektu “Kreatywne Seniorki - cykl spotkań rękodzielniczych”. Tym razem twórcze seniorki robiły piękne róże z różnobarwnych wstążek. Cykl “produkcji” możemy podejrzeć na zdjęciach - w ruch poszły nożyce i pistolet z gorącym klejem. Część pań tworzyła kompozycje z wcześniej przygotowanych elementów, wykonanych w technice quilling z pasków papieru. Co jeszcze nasze kreatywne seniorki wymyślą - trudno przewidzieć, ale na “warsztacie” widzieliśmy serwetki do decoupage… Pomimo to, że zajęcia skierowane są głównie do seniorów, mile widziane są na nich osoby w każdym wieku, które pasjonują się rękodziełem, chcą posiąść nowe umiejętności, zgłębić nieznane techniki lub zaproponować coś w czym same są mistrzami :). Zapraszamy

Środki na realizację działań związanych z kulturą, sztuką oraz dziedzictwem narodowym w wysokości 5.000,00 zł zostały pozyskane z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich przez Grupę nieformalną, w składzie : Joanna Eliza Bieszczad, Martyna Marlena Gajlewicz i Maria Radecka.

Patrycja A. Zalewska

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.