UKS Mikolo Sokółka przegrał z SUKSS Ślepsk Suwałki 1:3

Tym razem UKS Mikolo Sokółka przegrał z SUKSS Ślepsk Suwałki 1:3. Nasza drużyna przegrywała 0:2, w trzecim secie pokazała na co ich stać i zdecydowaną przewagą wygrała tego seta. Niestety kolejny set był przegrany dla Mikolo, co dało zwycięstwo rywalom i to oni zwyciężyli w tym meczu.

„SUKSS Ślepsk Suwałki to dobry, utalentowany zespół, mimo młodego wieku z dużym doświadczeniem i dorobkiem. Bardzo dokładny we wszystkich elementach siatkarskich, dobrze grający technicznie, taktycznie i w obronie. Poszczególne zagrania były zaplanowane. … Niestety ułożyło się tak, że ten zespół z nami wygrał. Gratulujemy rywalom tego zwycięstwa. Musimy się z tym pogodzić i wyciągnąć z tego wnioski, na przyszłość. Robiliśmy co mogliśmy, nie graliśmy słabo, być może zabrakło troszkę dokładności w niektórych elementach i chyba to zadecydowało o wyniku. Niemniej jednak jest to jakieś doświadczenie. Nie wszystkie mecze wychodzą, czasami jest po prostu słabszy dzień i może mieliśmy dzisiaj z nieco słabszym dniem do czynienia, ale gramy dalej to nie koniec ligi.” – relacjonuje po meczu Prezes UKS Mikolo Sokółka Stanisław Marchiel.

Kolejny mecz UKS Mikolo Sokółka zostanie rozegrany 18 grudnia 2016 r. na naszej hali z UKS Centrum Augustów. To dopiero półmetek ligi. Od przyszłego meczu jest tzw. runda rewanżowa i dopiero po niej okaże się kto jest najlepszy w województwie i jak ostatecznie ułoży się tabela.

Zdjęcia

Tagi:PowiatSokólskiSokółkasportmeczIIILigaRozgrywkiUKSGrudzieńrekreacjaSuwałkiSUKSSRundaSet