Uczniowie ZSZ na Retro Rajdzie z Duchem Puszczy

Uczniowie ZSZ na Retro Rajdzie z Duchem Puszczy

W minioną sobotę, 21 września, pod kinem Sokół odbył się akcja charytatywna, z której zebrane środki zostaną przeznaczone na rehabilitację małej Uli. W takim przypadku nie mogło zabraknąć także uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej w Sokółce, którzy jak zawsze stawili się niezawodnie z dobrym humorem, mimo dość niskich temperatur. Nasze fryzjerki oferowały nietrwałą zmianę koloru włosów oraz oczywiście piękne warkocze z kolorowymi pasmami, pozostali promowali rejestrację na potencjalnych dawców szpiku, mając nadzieję na znalezienie genetycznego bliźniaka dla Jacka. Dzięki ich zaangażowaniu udało się zarejestrować 54 osoby i mamy ogromna nadzieję, że niejedna z tych osób będzie mogła uratować komuś życie.
Serdecznie podziękowania dla: Agaty Marculewicz, Eweliny Dzienis, Szymona Krokosa (wszyscy II T), Klaudii Łysik, Pauliny Żukiewicz (obie III TFI) oraz Sebastiana Pacuka, (III Tm), Kamila Kowalewskiego, Jakuba Garkowskiego, Michała Radziwiłowicza (wszyscy I Tmp), Rafała Sitko (I Tli), Katarzyny Szustakiewicz oraz Kingi Szustakiewicz (ZSR).
Opiekę nad liczną reprezentacją ZSZ sprawowała Pani Elwira Zabłocka.
 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.