Towarzyski Turniej Siatkówki Mężczyzn

Towarzyski Turniej Siatkówki Mężczyzn

Na hali sportowej przy Zespole Szkół w Sokółce 2 października 2016 roku odbył się Towarzyski Turniej Siatkówki Mężczyzn o Puchar Starosty Sokólskiego Piotra Rećko. W spotkaniu wzięły udział trzy drużyny: UKS MIKOLO SOKÓŁKA, BESTIOS BIAŁYSTOK, MKS RUCH Wysokie Mazowieckie. Zwycięskie trofeum za I miejsce trafiło do zespołu z Białegostoku, II miejsce zdobył nasz zespół MIKOLO, a III miejsce zajęła drużyna z Wysokiego Mazowieckiego.

„Dzisiaj rozegraliśmy Turniej Towarzyski w Piłce Siatkowej Mężczyzn o Puchar Starosty Sokólskiego. Na nasze zaproszenie przyjechały drużyny z Białegostoku i Wysokiego Mazowieckiego, które również występują w III lidze. Drużyna z Białegostoku wygrała dzisiejszy turniej. Drużyna z Białegostoku jest również cichym faworytem tegorocznych rozgrywek. My zajęliśmy drugie miejsce, Wysokie Mazowieckie miejsce trzecie. W nadchodzącym sezonie liczymy na to, że zajmiemy tak dobre miejsce jak w tamtym roku czyli drugie, premiowane awansem w grach barażowych o awans do II ligi. Mamy kilka wzmocnień w drużynie, kilku młodych zawodników, jeden doświadczony Łukasz Piekarski z przyszłością turniejową. Mam nadzieję, że to wystarczy na osiągnięcie naszych celów.” – podsumowuje Trener UKS MIKOLO Sokółka Maciej Czajka.

Zdjęcia


Tagi:SokółkazawodybiałystoksiatkówkaPowiatSokólskiTurniejTowarzyskiMężczyznPucharStarostaRećkoUKSMIKOLOBestiosMKSRUCHWysokieMazowieckieWysokieMazowieckieIIILigaRozgrywkiDrużyna

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.