To były wspaniałe kolonie!

To były wspaniałe kolonie!

W trakcie wakacji Stowarzyszenie „Towarzystwo Ziemia Sokólska” wysłało na kolonie dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego. W obu turnusach udział wzięło 102 dzieci.

Kolonie były finansowane z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników, budżetu Powiatu Sokólskiego oraz Stowarzyszenia „Towarzystwo Ziemia Sokólska’’. Wypoczynek letni w formie kolonii w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750 zł na każdego uczestnika.
Celem wypoczynku była promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, w szczególności promowania aktywności ruchowej, sportu oraz zdrowego trybu życia, kształtowania wśród dzieci i młodzieży postaw wolnych od nałogów, postaw prozdrowotnych i pożądanych nawyków żywieniowych.
Podczas kolonii na uczestników czekały atrakcje takie jak: rejs statkiem, galeria iluzji, park wodny, zwiedzanie twierdzy Boyen, zajęcia sportowo rekreacyjne i wiele innych. Organizowane były różne konkursy, w których nagrody ufundował Powiat Sokólski.
JZ

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.