Taekwondziści Combat Sports Academy z medalami. W Mińsku zdobyli 9 krążków

Taekwondziści Combat Sports Academy z medalami. W Mińsku zdobyli 9 krążków

5 grudnia Combat Sports Academy był jedynym reprezentantem z Polski na Międzynarodowym Bożonarodzeniowym Turnieju Taekwon-Do w Mińsku. Pobyt w stolicy Białorusi rozpoczęliśmy w sobotę od odwiedzenia miejscowego delfinarium. Z niekłamanym zachwytem podziwialiśmy foki, uchatkę patagońską i oczywiście delfiny. Natomiast w niedzielę stanęliśmy do rywalizacji z   870 zawodnikami z 11 krajów!!!! Miński turniej miał niesamowicie ciekawą oprawę oficjalnego otwarcia. Obejrzeliśmy występ trio młodych perkusistów, popis akrobatyki cyrkowej na szarfie oraz występ zespołu cheerleaders. Nasz klub reprezentowała dziewięcioosobowa grupa taekwondzistów, którzy przywieźli ze sobą 9 krążków – 3 srebrne i 6 brązowych – potwierdzając tym swoją dobrą dyspozycję. Srebro zdobyły: Malwina Borodziuk w układach wyższych stopni uczniowskich w kategorii 10-11 lat; Antonina Bułkowska w walkach do 42 kg w kategorii 12-13 lat oraz Julia Sićko w walkach do 55 kg w kategorii 12-13 lat. Brązowe medale przywieźli: Malwina Borodziuk w walkach do 38 kg w kategorii 10-11 lat;   Julia Kułak w walkach juniorek do 45 kg i układach wyższych stopni uczniowskich juniorek, Natalia Kułak w walkach juniorek do 45 kg i układach wyższych stopni uczniowskich juniorek; Paweł Majewski w walkach juniorów do 62 kg.   Pozostali nasi zawodnicy: Kinga Stefanowska, Jakub Cieszkowski oraz Dawid Humienny zebrali nowe doświadczenia i sporo materiału do analizy na przyszłość. Nasz wyjazd na turniej w Mińsku został dofinansowany przez Urząd Marszałkowski w Białymstoku – za co bardzo dziękujemy.

Ze sportowym pozdrowieniem
Combat Sports Academy

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.