Szybkie 3:0 dla Mikolo !

Szybkie 3:0 dla Mikolo !

3:0 to wynik niedzielnego spotkania UKS MIKOLO SOKÓŁKA z MKS RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE. 6 listopada 2016 r. nasza drużyna rozegrała szybki mecz, który był pełen emocji. Na trybunach w hali sportowej przy Zespole Szkół, gdzie został rozegrany mecz, słychać było głośny doping dla naszego zespołu.

„Dzisiejszy mecz rozegraliśmy z MKS Ruch Wysokie Mazowieckie. Wygraliśmy 3:0 w setach do 13, 17 i 15. Przeciwnicy nie byli bardzo wymagający, aczkolwiek każdego przeciwnika trzeba szanować. Cieszę się, że moja drużyna zagrała na sto procent swoich możliwości i nie zlekceważyła przeciwnika. Podczas dzisiejszego meczu zagrali prawie wszyscy zawodnicy, którzy byli w składzie. Bardzo dobrze po raz kolejny zagrał Łukasz Piekarski, jak też Radosław Lenkiewicz – kapitan naszej drużyny. Zespół zrealizował wszystkie założenia na ten mecz, tak więc jestem bardzo zadowolony. Teraz szykujemy się do kolejnego meczu, który już za tydzień w Białymstoku z Bestiosem Białystok. Bestios to zdecydowanie mocniejsza drużyna, ma aspiracje do pierwszej dwójki. My jednak jedziemy po 3 punkty i taki jest nasz cel.” – po spotkaniu relacjonuje Maciej Czajka Trener UKS Mikolo Sokółka.

Czekamy na kolejną dawkę sportowej rywalizacji drużyny UKS Mikolo Sokółka.

Zdjęcia


Tagi:PowiatSokólskiSokółkasportbiałystokmikolomeczBestiosIIILigaRozgrywkiDrużynatrenerListopadUKSMKSRUCHWYSOKIEMAZOWIECKIEKIBICErywalizacjaWynikNIedziela2KolejkaSpotkanieZespółKapitan

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.