Szkolenie "Podstawy komunikacji empatycznej"

Szkolenie "Podstawy komunikacji empatycznej"

25 i 26 października 2016 roku odbyły się w Zespole Szkół Zawodowych szkolenia dla uczniów pod nazwą "Podstawy komunikacji empatycznej". Przeprowadzili je certyfikowani specjaliści psychoterapii uzależnień: Pani Elżbieta Powichrowska, Pan Wojciech Powichrowski, Pani Agata Niemczynowicz oraz Pani Anna Gałecka-Nowicka - wszyscy z Ośrodka Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych ETAP w Białymstoku.

Celem szkolenia była poprawa komunikacji na linii uczeń-uczeń i uczeń-nauczyciel oraz rozwijanie skutecznej komunikacji, słuchania i mówienia z empatią ułatwiającego rozwiązywanie konfliktów oraz brania odpowiedzialności za siebie.

Uczniowie w trakcie przerwy otrzymali symboliczny poczęstunek - wodę smakową i rogala - drożdżówkę.

Zajęcia przeprowadzono w ramach projektu pn. "Wspólne przebywanie - wzmacnia zaufanie", realizowanego przez Powiat Sokólski, dofinansowanego przez Wojewodę Podlaskiego w ramach Rządowego programu na lata 2014-2016 "Bezpieczna i przyjazna szkoła".

Zdjęcia


Tagi:PowiatSokólskiSzkołaSokółkaprojektZSZWspólnePrzebywanieWzmacniaZufanie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.