Szkoła jak marzenie – Zespół Szkół CKR w Janowie

Szkoła jak marzenie – Zespół Szkół CKR w Janowie

Pomimo wakacji w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie trwają intensywne prace dotyczące przyłącza instalacji wodno-kanalizacyjnej i gazowej. Inwestycja ta zostanie ukończona do końca sierpnia 2017 roku. Budynek internatu zostanie całkowicie ukończony i wyposażony zgodnie z projektem aranżacji wnętrz pomieszczeń w budynku socjalno – dydaktycznym Zespołu Szkół CKR w Janowie do końca grudnia 2017 roku. W internacie będą mieszkać uczniowie, pokoje są dwuosobowe z łazienkami. Budynek będzie wyposażony w nowoczesną infrastrukturę. Inwestycja ta jest finansowana przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dokończenie inwestycji pozwoli szkole rozwijać się. Własny internat i atrakcyjna oferta edukacyjna w systemie dziennym, dostosowana do potrzeb rynku pracy i kształcąca w następujących zawodach technik weterynarii, technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik żywienia i usług gastronomicznych pozwoli pozyskać nowych uczniów z województwa podlaskiego.

Szkoła w Janowie jest idealnym miejscem do nauki w zawodach rolniczych w systemie dziennym i zaocznym.

 

Zdjęcia


Tagi:PowiatSokólskizsckr w Janowieszkoła jak marzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.