Sukcesy UKS Boxing Sokółka

Sukcesy UKS Boxing Sokółka

17-20 czerwca w miejscowości Bolszewo (woj. pomorskie) odbyły się Mistrzostwa Polski w kategorii U-18 kobiet w boksie. Wracamy z mistrzostw z dwoma brązowymi medalami oraz pierwszym miejscem zdobytym drużynowo. Był to dobry występ naszych zawodniczek zważywszy że większość z nich trafiła na zawodniczki rozstawione z numerem jeden między innymi na aktualną wicemistrzynię świata czy mistrzynią Europy z tego roku. Wszystkie startujące dziewczyny naszego klubu zaprezentowały się wyśmienicie. Pokazały charakter oraz serce do walki. Skład naszych dziewcząt na mistrzostwach: Makuła Natalia 57kg, Rećko Kamila 60kg, Kacynel Hanna 75, Julia Sienkiel81kg, Borys Natalia 75kg, Kruczkowska Natalia 81kg. 

Przygotowania do samych mistrzostw były bardzo trudne zważywszy na COVID-19. Był to ciężki okres przygotowań uwieńczony dwoma medalami. Brązowe krążki zdobyły Natalia Borys 75kg oraz Natalia Kruczkowska 81kg. 

Na zdjęciach: skład reprezentacji klubu Boxing Sokółka i dwie medalistki Mistrzostw Polski U-18.

UKS Boxing Sokółka

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.