Sukcesy Uczniowskiego Klubu Sportowego Feniks w Krynkach

Sukcesy Uczniowskiego Klubu Sportowego Feniks w Krynkach

Zapaśniczki i Zapaśnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Feniks w Krynkach 14 i 21 września walczyli na matach w Grajewie oraz Koronowie. W Mistrzostwach Powiatu Grajewskiego w młodziczkach - kat. wagowej 46 kg - III miejsce zajęła Urszula Jankiewicz, kat. 50 kg - II miejsce Julia Pul, III - Emilia Carewicz, kat. 58kg - III miejsce Karolina Palacz, zaś w młodzikach: kat. 62kg - I miejsce Mikołaj CAREWICZ. Najmłodsza zawodniczka Agnieszka Palacz (kat. 47kg) zajęła I miejsce w mini zapasach.
 
W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet (Koronowo) w kat. 50kg - Urszula Jankiewicz zajęła 5. miejsce, w kat. 50kg - Julia Pul – 7., w kat. 62kg - Karolina Palacz - 5 miejsce. W klasyfikacji drużynowej Młodziczek UKS Feniks zajął 10. miejsce. Mikołaj Carewicz wśród młodzików kat. 62 kg zajął 10. miejsce.
 
„Dziękuję za waszą walkę o każdy punkt mimo bólu i zmęczenia oraz za chwile wzruszeń Ula, Julia, Mikołaj, Karolina - jestem z Was bardzo dumna!" - powiedziała Instruktor Elżbieta Carewicz, to pod jej czujnym okiem dziewczyny i chłopaki doskonalą swoje zapaśnicze umiejętności.

Natalia Godlewska Prezes UKS Feniks w Krynkach
 
 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.