Suchowola zagrała w 28. finale WOŚP!

Suchowola zagrała w 28. finale WOŚP!

Przy Zespole Szkół w Suchowoli działał sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod przewodnictwem pani Małgorzaty Karczewskiej oraz przy wsparciu dyrektora ZS Jerzego Sienkiewicza. Jak co roku, młodzież z Suchowoli zaangażowała się w to wielkie dzieło. Placówkami wspierającymi Sztab jest Centrum Trzech Kultur i Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Suchowoli.
12 stycznia na ulice Suchowoli wyszło 10 wolontariuszy kwestujących na rzecz WOŚP. Naszych wolontariuszy można było również spotkać w Chodorówce Nowej i Sztabinie. Uliczna kwesta będzie odbywała od godziny 8.00 do 13.30. Z kolei na hali sportowej ZS w Suchowoli od godz.  17.00 do 20.00 odbywała się licytacja gadżetów WOŚP oraz przedmiotów od licznych darczyńców. Licytacje były przeplatane występami artystycznymi.
Przedmioty na tegoroczną licytację przekazali: Pensjonat Poniatowski, OSP w Suchowoli, Bank Spółdzielczy w Suchowoli, Ewa Osakowicz, Sylwia Antonik, Krystyna Bolesta-Filewicz, „Skarbnica prezentów”, Sklep ,,Awangarda’’, Kwiaciarnia ,,Storczyk’’, Kwiaciarnia ,,Magnolia’’, Justyna Kalisz, Sklep ,,Mrówka’’, Sklep ,,Elpiro’’, Zespół Szkół w Suchowoli, Sklep ,,Krówka’’, Łukasz Horoszko, Jan Staniszewski – cukiernia „Olecko”, cukiernia ,,Andraka’’, Oksana Tomaszewska, Borys Karpienia, Centrokom, Centrum Trzech Kultur, Klub Motorowy Vulcaneria.


Udało się zebrać, najwięcej z wszystkich dotychczasoweych finałów - sumie 21786,24 zł, z ulicznej kwesty 7879,94 zł, a z licytacji 13906,30 zł.
 


Agnieszka Bielec - Zespół Szkół w Suchowoli

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.