Srebrne medalistki z SP w Dąbrowie Białostockiej

Srebrne medalistki z SP w Dąbrowie Białostockiej

W piątek (13.05.22 r.) w Białymstoku odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Białostockiej wywalczyły drugie miejsce . Po ciężkich meczach w Grupie Północnej pokonały drużyny ze szkoły w Augustowa, Suwałkach, Lipsku, Szudziałowie. Awansowały z miejsca pierwszego do pierwszej ósemki województwa. W rundzie pierwszej finału grały w Dąbrowie ze szkołami z Kleosina, Jabłoni Kościelnej, 8 Białystok. Wygrały trzy mecze awansując z pierwszego miejsca do najlepszej czwórki województwa. W finale po zwycięskim meczu ze Szkołą Podstawową w Turośni Kościelnej uległy Szkole Podstawowej nr 50 w Białymstoku.
Srebrne medalistki:
Gabriela Łazuk, Wiktoria Sutuła, Agnieszka Oświecińska, Martyna Wasilewska, Wiktoria Sidor, Dominika Zajko, Luiza Stefanowska, Aleksandra Budnik, Julia Sićko, Majka Kowalczyk, Anna Zajko oraz bramkarka Kinga Zawadzka. Gabriela Łazuk została wybrana najlepszą zawodniczką drużyny. Trener Ewa Krahel.
SP w Dąbrowie Białostockiej
 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.