Spotkanie z Mikołajem w Kuźnicy

Spotkanie z Mikołajem w Kuźnicy

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kuźnicy odbyło się spotkanie z Mikołajem. Najmłodsi czekali na niego cały rok. Przed wizytą napisał do nich długi list, w którym powierzył im do wykonania kilka ważnych zadań. Dzieci wykonywały je z wielkim zapałem i zaangażowaniem. Całe wydarzenie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą w Kościele Opatrzności Bożej w Kuźnicy oraz błogosławieństwem dzieci. Po mszy świętej dla najmłodszych przygotowano wiele konkursów i zabaw tanecznych. Jednak największą radość sprawiło im spotkanie ze Świętym Mikołajem, który osobiście obdarował dzieci prezentami i dostarczył najmłodszym wiele uśmiechu i radości. Mikołaj obiecał dzieciom że wróci do nich za rok. Na koniec na wszystkich czekał słodki poczęstunek.
Organizatorami spotkania byli: GOKiS i Parafia Rzymskokatolicka w Kuźnicy

Tekst
Zdjęcia
Maciej Białobłocki

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.