Spotkanie z Jerzym Rajeckim wokół jego najnowszej publikacji "Klimaty Podlasia. Wielokulturowość"

Spotkanie z Jerzym Rajeckim wokół jego najnowszej publikacji "Klimaty Podlasia. Wielokulturowość"

Zapraszamy do Sokólskiego Ośrodka Kultury 8 czerwca 2022 r., w środę o godz. 17.00 do sali wystawienniczej "Kamienicy Tyzenhauza" przy ul. Piłsudskiego 1, na spotkanie z Jerzym Rajeckim wokół jego najnowszej publikacji "Klimaty Podlasia. Wielokulturowość". album liczy 300 podpisanych fotografii zamkniętych tematycznie w trzech rozdziałach: "Krajobrazy kulturowe Podlasia", Sacrum", "Radość życia". Każdy z rozdziałów opatrzony został wstępem Barbary Goralczuk współautorki książki natomiast wstęp do książki napisał dr Artur Gaweł.
Spotkaniu towarzyszyć będzie wernisaż wystawy zdjęć Pana Jerzego Rajeckiego, zatytułowany "Klimaty Podlasia".
W trakcie spotkania można będzie nabyć album bezpośrednio u autorów.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny
Jerzy Rajecki prowadzi na facebooku fanpage fotografii "Klimaty Podlasia", tam też dostępny jest jego album. Współpracował przy archiwizacji rękodzieła przy programie "Historia utkana z nici". Jest jednym z najciekawszych fotografów dokumentujących dawne tradycje podlaskie. Autor trzech albumów "Klimaty Podlasia", "Klimaty Podlasia. Przewodnik po Krainie Otwartych Okiennic", "Klimaty Podlasia. Wielokulturowość".


Sylwia Nowakowska, SOK
 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.