Spotkanie z autorkami książki pt. „I nigdy cię nie opuszczę!” Klubie Senior+

Spotkanie z autorkami książki pt. „I nigdy cię nie opuszczę!”  Klubie Senior+


Powiateka serdecznie zaprasza 19 września na godz. 17.00 do Klubu Senior+ /ul. Lelewela 1c/ na spotkanie z autorkami książki pt. „I nigdy cię nie opuszczę!”. Przy kawie posłuchamy o inspiracjach przy powstawaniu powieści. Będzie możliwość zakupu książki z autografem za specjalną cenę.


Więcej o samej książce:
"Wciągająca, pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji opowieść o trzech przyjaciółkach na dobre i na złe. Wiktoria, Laura i Agata, znane z brawurowej powieści I ja ciebie też!, starają się łączyć karierę w telewizji z życiem rodzinnym i porywami serca. Czasem wynika z tego niezły bałagan, ale zawsze jest wesoło! Premiera „I nigdy cię nie opuszczę!” Zuzanny Dobruckiej, Beaty Harasimowicz oraz Katarzyny Kalicińskiej miała miejsce 28 lipca.
Jeśli pracujesz w telewizji, gala Złotych Kamer to dla ciebie najważniejszy wieczór roku. Ale dla trzech przyjaciółek będzie znaczył o wiele więcej…
Wiktoria otrząsa się po współpracy z toksyczną gwiazdą muzyki pop i planuje drugie małżeństwo z Karolem, swoim byłym mężem. Tymczasem nad jej karierą zawodową zbierają się ciemne chmury, a jakby tego było mało, na dziesięć tygodni przed ślubem marzeń na jaw wychodzi szokująca rodzinna tajemnica.
Laura niedawno straciła ukochaną pracę, a w dodatku postanowiła rzucić alkohol. Niestety, branżowe gale to najgorsze możliwe miejsce dla świeżo upieczonej abstynentki, a jej nowy szef nie należy do aniołów. Czy Laura poradzi sobie z presją?
Agata stanęła na rozdrożu. Jej nowy chłopak to lekarz, który w sylwestrową noc spektakularnie ocalił jej życie. Ale podczas gali Złotych Kamer wpada na Kinga, swoją dawną wielką miłość. Między tą dwójką mocno zaiskrzy. Kłopot w tym, że Agata ma już przecież swojego Artura, a King – żonę…
Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz, Katarzyna Kalicińska - matki, żony i kochanki. Kobiety telewizji, filmu i show-biznesu. Scenarzystki, reżyserki i producentki. Ale przede wszystkim przyjaciółki."
Materiał: Wydawnictwa Słowne (dawniej Burda Książki)
Patronat medialny: INFO Sokółka
 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.