Spotkanie świąteczno – noworoczne w Starostwie Powiatowym w Sokółce

Spotkanie świąteczno – noworoczne w Starostwie Powiatowym w Sokółce

Tegoroczne spotkanie opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego w Sokółce odbyło się 15 grudnia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Podziękowania pracownikom za rok pracy oraz świąteczno - noworoczne życzenia złożył Starosta Sokólski Piotr Rećko:

„Tradycyjnie jak każdego roku spotykamy się na powiatowym opłatku. To czas życzeń i podziękowań, czas podsumowania minionego roku i wyciągnięcia wniosków z minionych miesięcy. W tym szczególnym momencie dziękuję za pracę, trud i zaangażowanie. Życzę by nadchodzące Święta były dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pospiechu, trosk i zmartwień., który upłynie wśród rodziny i przyjaciół oraz wszystkich bliskich Państwu osób. Pragnę także wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem 2016 złożyć Państwu życzenia zdrowia i szczęścia zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.”

W spotkaniu uczestniczyli również delegaci z Mołodeczna, którzy przybyli do Starostwa Powiatowego w Sokółce na podsumowanie Projektu pn. „Lepszy start w dorosłe życie uczniów niepełnosprawnych.” Całej uroczystości świątecznego klimatu nadał występ studia "Poezja" Pana Krzysztofa Zalewskiego. Zespół wspólnie z pracownikami Starostwa Powiatowego w Sokółce odśpiewała bożonarodzeniowe kolędy.

Zdjęcia


Tagi:PowiatSokólskiStarostaSokólskimołodecznoSpotkanieinfoSokolkażyczenianowyrokOpłatekWigiliaBożeNarodzenie2017

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.