Spotkanie autorskie z panem Michałem Laszukiem

Spotkanie autorskie z panem Michałem Laszukiem

W sobotę, 3 października 2020,  Biblioteka Publiczna w Sokółce  miała przyjemność zaprosić sokółczan na spotkanie autorskie z panem  Michałem Laszukiem.  Spotkanie odbyło się w sali "Lira", we współpracy z  Sokólskim Ośrodkiem Kultury oraz Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

Michał Laszuk urodził się 5 czerwca 1941 roku na podlaskiej wsi Kowale. Pisać zaczął na emeryturze, a w jego dorobku literackim znajduje się zarówno poezja jak i proza. W sobotę promował swoją najnowszą książkę, wydaną w bieżącym roku, pt. Skąd ta siła w człowieku. Pokrótce opowiedział także o innych swoich książkach oraz tomikach poezji.

Autorowi towarzyszyli przyjaciele, którzy aktywnie włączyli się w to wydarzenie.  Alicja Baryga  uświetniła wydarzenie czytając na głos wybrane przez Pana Michała fragmenty książki. Publiczność miała szansę usłyszeć przepiękny śpiew  Jolanty Gackiej , której akompaniował na fortepianie  Piotr Śmiejczak.

Widzowie mieli okazję wysłuchać przebojów z dawnych lat m.in. Nataszy Zylskiej, Aleksandra Żabczyńskiego czy Agnieszki Osieckiej. Utwory te w wykonaniu Jolanty Gackiej podbiły serca publiczności.

Po spotkaniu można było zakupić nieliczne już egzemplarze książek autora i uzyskać jego autograf.

Dziękujemy naszym gościom oraz współorganizatorom wydarzenia, natomiast ze swojej strony zapraszamy do wypożyczania książek pana Michała.

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.