Sokół 1946 Sokółka vs Orzeł Kolno

W sobotnie popołudnie (09.06.2021) na stadionie miejskim w Sokółce rozegrano mecz Sokół 1946 Sokółka vs Orzeł Kolno. Sokół 1946 Sokółka wygrała u siebie 3-1.
Pierwsze 30 minut zdecydowanie przewaga Orła, goście dłużej utrzymywali się na połowie gospodarzy i stworzyli dla siebie dwie dogodne sytuacje, całe szczęście że Sokół był czujny i skupiony na grze i piłki nie znalazły się w bramce.
Sokół wyczekał cierpliwie i w 42 minucie Emil Bajko po jednej z kontr pokonał bramkarza Kolna i Sokół zaczął prowadzić. Niestety na początku drugiej połowy, a dokładniej w 48 minucie strzał Marka Tryniszewskiego doprowadza do remisu. Mecz był bardzo zacięty, drużyny dawały z siebie maksimum żeby zakończyć spotkanie wygraną, ale tym razem Sokół królował na boisku. Po indywidualnych błędach Orła Kolno traci kolejne dwie bramki 62min Maciej Polak podnosi wynik na 2-1 , a w 80min Mateusz Łabieniec przypieczętowuje piękną wygraną na 3-1. W końcu karta się odwróciła, po burzy….nie każdej oczywiście wychodzi słońce, miejmy nadzieje że tego słońca będzie teraz więcej i Sokół rozwinie swoje skrzydła i w następnym meczu również pokaże tak piękną grę i tak piękny wynik który w końcu ucieszył Sokólskich kibiców.