Sokół 1946 Sokółka - Sparta Szepietowo 3 - 1

6 września na stadionie miejskim w Sokółce mieliśmy okazję obejrzeć  starcie  Sokóła 1946 Sokółka i Sparty1951 Szepietowo. Niesamowici  Sokólscy  kibice wspierali swoją miejscową drużynę i mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Sokoła.

Trener KS Sokół 1946 Sokółka Krzysztof Stelmaszek.

"Przebieg spotkania to dobry początek SOKOŁA, szybko zdobyta bramka, poczuliśmy się pewniej i udało się podwyższyć wynik. Mecz ułożył się i do przerwy wyglądało to nieźle, za to w drugiej połowie oddaliśmy niepotrzebnie pole rywalowi i straciliśmy jedyną bramkę. To nas zmotywowało do podbicia wyniku, daliśmy z siebie wszystko i udało się nam strzelić gola i podnieść wynik na 3-1 i do końca kontrolować spotkanie.  Nie wszystko wyglądało tak jak trener by tego chciał ale ważne że zdobyliśmy trzy punkty i nasza gra idzie w dobrym kierunku. Ten wynik podbudował nasze morale, naszego całego zespołu przed bardzo ważnym meczem jakie będzie derby za tydzień w Dąbrowie Bałostockiej".

Pierwszą bramkę dla SOKOŁA zdobył Daniel Słoma, drugą Patryk Koncewicz, a trzecią Mikołajczyk Mateusz.