SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA - CRESOVIA SIEMIATYCZE 0-0.

SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA - CRESOVIA SIEMIATYCZE 0-0.

W niedzielę 11 listopada o godz. 13.00 na stadionie miejskim w Siemiatyczach mieliśmy okazję obejrzeć starcie Sokóła 1946 Sokółka z CRESOVIĄ Siemiatycze. Mecz był bardzo zacięty i obfitował w wiele niesamowitych akcji podbramkowych. Przez cale 90 min. toczyła się zażarta rywalizacja dwóch równorzędnych zespołów które rzuciły na szale zwycięstwa wszystkie swoje atuty. Mecz zakończył się remisem 0-0.

Moczulski Wojciech – trener, zawodnik Crasovia Siemiatycze.

"Założeń na ten mecz nie mieliśmy żadnych, nigdy nie stawiamy się w roli faworyta i czekaliśmy na swoją jedną lub dwie sytuacje które przeciągnęły by szalę zwycięstwa na naszą stronę, dziś akurat się to nam nie udało. Uważam że Sokół dominował w posiadaniu piłki i miał większą kontrolę nad meczem, aczkolwiek takich klarownych sytuacji nie miał, tak samo jak nasz zespół, więc z tego dłuższego posiadania piłki tez niewiele wynikało. "

Łukasz Lenkiewicz – prezes SOKOŁA Sokółka.

„To był nasz ostatni mecz w tym roku . Mecz z drużyną o podobnym potencjale piłkarskim . Mecz w którym obie drużyny chciały zdobyć 3 punkty . Mecz nie obfitował w wiele sytuacji bramkowych . Przez 90 minut toczyła się zażarta walka. Gdzie przykładem tego 5 min przed końcem spotkania praktycznie oba zespoły starały się ze sobą po faulu na naszym zawodniku. Fajnie ze potrafiliśmy się odbudować bo blamażu w minioną niedziele. Jestem dumny z drużyny ze pokazaliśmy charakter.. że taki mecz, porażka ostatnia to był wypadek przy pracy . Słabsza dyspozycja. To jest piłka nożna. I zawsze jeden dwa mecze musza wyjść bardzo słabe. Tak jest wszędzie od ekstraklasy po niższe ligii . Dziś wyszliśmy na spotkanie skoncentrowani odpowiedzialni i zdeterminowani . Bardzo chcieliśmy zakończyć te rundę zwycięstwem ale niestety się nie udało. Lecz trzeba szanować ten 1 punkt .. bo ten 1 punkt może być bardzo ważny w ostatecznym rozrachunku na koniec sezonu. Tym bardziej ze drużyna z Siemiatycz była godnym rywalem i myślę ze jej miejsce w tabeli nie odzwierciedla ich umiejętności. W pierwszej połowie mieliśmy dwie dobre sytuacje do zdobycia bramki.. po strzałach Krzyśka Biernackiego j daniela Słomy.. . Druga polowa to wciąż zażarta walka . Jestem zadowolony i dumny z drużyny po podnieśliśmy się i po 3 dniach zagraliśmy jeden z lepszych meczy mimo tego iż nie udało się odnieść zwycięstwa.
Korzystając z okazji i z racji tego ze był to nasz ostatni mecz ligowy w tym roku. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim dzięki którym Sokół 1946 Sokółka funkcjonuje . Odnosi mniejsze i większe sukcesy . Dzięki którym dziś nie mielibyśmy w Sokółce piłki nożnej na poziomie nawet obecnej IV Ligii . Tym bardziej teraz , w obecnej sytuacji związanej z COVID em. Przede wszystkim chciałbym podziękować dla Pana Starosty Powiatu Sokólskiego Panu Piotrowi Rećko który od początku swojego urzędowania postawił na Sokół postawił na nas , który chciał i chce żeby najlepsi zawodnicy z Powiatu Sokólskiego reprezentowali Nasz Klub i dawali radość jego mieszkańcom . Wielki szacunek dla Pana Starosty nie tylko z pełnionej funkcji ale także prywatnie jako facet który w każdy możliwy sposób nas wspiera i pomaga jako przyjaciel . Bez jego pomocy ciężko by to nam wszystko skleić . Dziękujemy Panu vice staroście Panu Jerzemu Białomyzemu świetnemu gościowi. I całemu Zarządowi Powiatu Sokólskiego z wszystkimi radnymi. Dziękujemy Pani Burmistrz Ewie Kulikowskiej Burmistrz Sokółki, i bez jej i radnych miasta i gminy Sokółka też niewiele byśmy byli w stanie zrobić . Serdecznie dziękujemy tym którzy są z nami zawsze i od początku naszej działalności . Panom Prezesom naszym przedsiębiorcom. Dla Pana Jacka Kucharewicza oraz vice Janusza Kazimierowskiego z firmy METAL - FACH wielkie wielkie podziękowania. Dla Pana Prezesa Gienka Mieczkowskiego i jego firmy GENES.. Pana Prezesa Marka Bruzgo, firmy BIASONA , gospodarstwu agroturystycznemu Wilczewscy ,czyli dla Pana Jerzego i małżonki Heleny. I wszystkich którzy nas w tych trudnych czasach wspierają. Ze swej strony chciałbym tez podziękować tym którzy odwalają ciężka robotę na rzecz Klubu na co dzień . Dla Pani Krysi. , Piotrowi.. Adasiowi . Dzięki Krzychu (Termit) , Marcin . Dzięki Szwejku za Twoja nieoceniona pomoc na każdym meczu w Sokółce i pozostałym chłopakom.
Dzięki Samek trenerze , wyniki nasze sportowe, podnoszenie naszych piłkarzy to Twoja wielka zasługa. Dziękujemy wszystkim piłkarzom.. Bez wyjątku obecnym byłym .. czekamy na wszystkich bez wyjątku Sokół to wasz Klub i Wasze miejsce. No i przede wszystkim dziękujemy kibicom wszystkim którzy interesują się naszym Klubem .. za wasze opinie, uwagi, dobre słowa i wsparcie. Bardzo tego potrzebujemy. Jesteście najważniejsi.”

SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA

Zawodnicy:

Od bramki Karpieszuk Krzysztof
Krzysztof Biernacki – środek pomocy
Słoma Daniel – prawy obrońca
Jakub Dąbrowski – środkowy obrońca
Maciej Korecki – środkowy pomocnik
Patryk Koncewicz – środkowy pomocnik
Mateusz Mikołajczyk – środek pomocy
Tochwin Dawid – lewy obrońca
Mateusz Łabieniec – napastnik
Polak Maciej – środek pomocy
Łabieniec Michał – napastnik

(Rezerwowi gracze)
Karol Kozłowski
Emil Charkiewicz
Emil Gojko
Charkiewicz Emil
Mikiewicz Mateusz

CRESOVIA SIEMIATYCZE

Karolczuk Rafał – bramkarz
Nowicki Michał – środkowy obrońca
Krasowski Krzysztof – lewa obrona
Moczulski Wojciech – środkowy obrońca
Walendziuk Jakub – prawa obrona
Kellas Robert – środek pomocy
Łopaciuk Krystian- środek pomocy
Kryński Konrad – prawa pomoc
Zazuliński Kacper – lewa pomoc
Jeleszuk Jakub – napastnik
Konachowicz Marek- napastnik

(Rezerwowi gracze)
Koc Karol
Dawidziuk Mateusz
Barwiejuk Adam

4 LIGA PODLASKA

TABELA

1Tur Bielsk Podlaski
2Wissa Szczuczyn
3Promień Mońki
4ŁKS Łomża
5KS Michałowo
6Warmia Grajewo
7Hetman Białystok
8Krypnianka Krypno
9Sokół Sokółka
10Sparta Szepietowo
11Dąb Dąbrowa Białostocka
12MOSP Białystok
13Orzeł Kolno
14Cresovia Siemiatycze
15MKS Mielnik
16Sparta Augustów
17Wigry II Suwałki

Opr. Maciej Białobłocki

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.