SIATKARZE LO SOKÓŁKA NAJLEPSI W FINALE LICEALIADY

SIATKARZE LO SOKÓŁKA NAJLEPSI W FINALE LICEALIADY

15 grudnia 2020 r. w hali sportowej w Zespole Szkół w Sokółce odbył się Finał  Licealiady Województwa Podlaskiego w siatkówce chłopców. Dla zawodników Zespołu Szkół w Sokółce był to ostatni i najważniejszy występ w rozgrywkach wojewódzkich w tym roku. Drużyna LO Sokółka rozegrała trzy spotkania, a ich przeciwnikami były drużyny  ZS 6 Suwałki, ZSOiZ Mońki oraz ZSZ Sokółka.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów.  Zawody okazały się bardzo emocjonujące, a o tym kto zajmie pierwsze miejsce zadecydował ostatni set.  Siatkarze LO Sokółka zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Zwyciężyli we wszystkich trzech spotkaniach i zapewnili sobie zwycięstwo w turnieju finałowym. Pamiątkowy puchar i medale wręczył Pan Marek Sadowski – Wiceprezes Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Sokółce Pani Anetta Zubrzycka wraz z wicedyrektorem szkoły Panią Sylwią Multan-Kilczewską. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Krzysztofa Nasuto, zawodnika zwycięskiego zespołu

Od przyszłego roku szkolnego siatkarze Zespołu Szkół w Sokółce będą rywalizować w

I lidze wojewódzkiej, dzięki awansowi, który uzyskali podczas turnieju 24 września 2020 r.

Wyniki meczów:

ZS Sokółka – ZS 6 Suwałki  2:0

ZS Sokółka – ZSOiZ Mońki 2:1

ZS Sokółka – ZSZ Sokółka 2:1

Reprezentacja LO Sokółka zagrała w następującym składzie:

Konrad Rećko (kapitan), Jakub Grzesik, Krzysztof Nasuto, Eryk Jelski, Jakub Cichowlas, Michał Szamreta, Szymon Wysocki, Augustyn Jackiewicz, Dawid Witulski, Piotr Zabłocki

Opiekun:  Stanisław Marchiel

Gratulujemy udanego występu i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach!

 

                                                                                                Stanisław Marchiel

nauczyciel wychowania fizycznego

                                                                                                           w Zespole Szkół w Sokółce

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.