Sąsiedzi pogorzelców z Nowodzieli ogłosili zbiórkę na odbudowę domu

Sąsiedzi pogorzelców z Nowodzieli ogłosili zbiórkę na odbudowę domu

"W nocy z 15 na 16 lutego 2021r. w pożarze spłonął dom naszego sąsiada w miejscowości Kolonia Nowodziel / Szalciny w gminie Kuźnica. Akcja gaszenia trwała przez kilka godzin w nocy, oraz nad ranem (ze względu na ponowne zapalenie się domu). Niestety, ale budynek wraz z całym wyposażeniem uległ niemal całkowitemu spaleniu i nie nadaje się nawet do remontu. Konieczna jest całkowita odbudowa. Na szczęście osobom znajdującym się w domu udało się w porę uciec, dzięki czemu nikt nie ucierpiał. Niemniej jednak, Grzegorz pozostał bez dorobku swojego życia. W związku powyższym, chcielibyśmy zebrać pieniądze, które zostaną przeznaczone na odbudowę zniszczonego w pożarze domu. Jest to człowiek bardzo uczynny, można zawsze na nim polegać. Sumiennie pracuje w hucie szkła. Zawsze pomaga bezinteresownie, więc wręcz naszym obowiązkiem jest mu się odwdzięczyć! Bardzo prosimy o pomoc, liczy się każdy grosz!"

Justyna Marculewicz

źródło: https://zrzutka.pl/wvwvvw

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.