Remont na oddziale dziecięcym w sokólskim szpitalu - DORZUĆMY CEGIEŁKĘ!

Remont na oddziale dziecięcym w sokólskim szpitalu - DORZUĆMY CEGIEŁKĘ!

    „Szykujemy się do kolejnego już etapu remontu na Oddziale Dziecięcym w sokólskim szpitalu. Ruszamy w czerwcu. Tym razem postaramy się wyremontować 5-7 sal. Zapraszamy wszystkie chętne firmy i przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne do pomocy. Jeśli zechcecie Państwo się dołożyć do tego przedsięwzięcia, będziemy mogli wyremontować więcej niż aktualnie deklarujemy." Informuje nas wolontariuszka Stowarzyszenia „Kładka” Joanna Szyłak, której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba i prosi za naszym pośrednictwem o kontakt w sprawie darów przez FB lub pod nr. telefonu 505 014 821.
        Potrzebne będą: farba biała 50 l, farba w różnych kolorach na ściany (bezwonna, zmywalna) w wiadrach po 5-10l, glazura po 4m2 na każdą salę (mogą być różne kolory, ostatki kolekcji itp.), fuga kolor beżowy - 3 opak., klej do glazury 4 - opak., silikon biały - 5 szt., NOWA pościel kolorowa, może być bawełniana lub z kory, wym. 140x200 cm lub poszwa na poduszki duże, prześcieradła 90x200 (po 20 szt.), koce we wzorki na łóżko (18 szt.) i na łóżeczko (6 szt.), NOWE firanki jak do pokoju dziecięcego, sięgające do parapetu, długości 4 m (7-10 szt).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.