Rekrutacja na turnus rehabilitacyjny

Rekrutacja na turnus rehabilitacyjny

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” w Sokółce zawiadamia o rozpoczynającej się rekrutacji podopiecznych na 14-dniowy turnus rehabilitacyjny w Zaździerzu w Ośrodku „Leśny Zakątek”, organizowany w ramach projektu pt. „Kompleksowa rehabilitacja na dwutygodniowym turnusie". Projekt zostanie sfinansowany: ze środków Fundacji PZU, wygranej z wydania specjalnego programu rozrywkowego „Jaka to melodia?” TVP 1 i pozyskanych środków na Karnawałowym Balu Charytatywnym w 2019 r.

Pobyt podopiecznego jest bezpłatny, opiekun osoby niepełnosprawnej jest zobowiązany do uiszczenia należności za pobyt w wysokości - 1200 zł. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału w turnusie mają podopieczni stowarzyszenia objęci zajęciami edukacyjnymi w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Sokółce.

Serdecznie zapraszamy

Beata Tur Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami”

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.