Puchar Polski Seniorów i Juniorów 2019 w taekwon-do

Puchar Polski Seniorów i Juniorów 2019 w taekwon-do ITF za nami. W zawodach rozgrywanych w dniach 1-3.03. w Nowej Rudzie wzięło udział 8 reprezentantów CSA.

Zawodnicy obu kategorii wiekowych zaprezentowali wysoką formę. W klasyfikacji generalnej klubów pierwszy raz w byliśmy tam wysoko (7. miejsce na 39 klubów).

- trzecie miejsce w walkach do 62 kg juniorów stopni uczniowskich zajął Paweł Majewski;

- trzecie miejsce w walkach +75 kg juniorów stopni uczniowskich zajął Krzysztof Boguszewski.

Dobry start Marty Mysur w walkach do 62 kg zakończony tuż przed strefą medalową.

Świetny materiał szkoleniowy dla Huberta Mackało zebrany w dwóch walkach z bardzo wymagającymi przeciwnikami w seniorskiej kategorii do 63 kg.

W turnieju wzięliśmy udział dzięki wsparciu finansowemu Gminy Dąbrowa Białostocka.