Projekt SIEĆ NA KULTURĘ ph. „Edukacja online”

Projekt SIEĆ NA KULTURĘ ph. „Edukacja online”

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki -  Gminna Biblioteka Publiczna w Janowie zakończyła pierwszy etap projektu SIEĆ NA KULTURĘ ph. „Edukacja online”

Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury, rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży , wyposażenie placówek instytucji kultury w nowoczesny sprzęt komputerowy.

Grupa dzieci i młodzieży z terenu Gminy Janów aktywnie uczestniczyła w szkoleniu ph.”Edukacja online”. Podczas zajęć uczestnicy zdobyli nowe umiejętności, poznali wiele przydatnych narzędzi, nowych platform edukacyjnych, programów i aplikacji.  Z zaangażowaniem wspólnie uczyli się, zdobywali wiedzę i umiejętności. Był to czas bardzo efektywnej pracy. Zdobyta wiedza  i praktyczne umiejętności z pewnością przydadzą się młodym ludziom w dalszej edukacji, a także w życiu.

Na zakończenie zajęć każdy uczeń otrzymał od organizatorów projektu Certyfikat ukończenia szkolenia, a także dyplomy i nagrody ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Janowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w projekcie i miło spędzony czas w grupie z rówieśnikami.

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki, Gminna Biblioteka Publiczna w Janowie

 

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.