Profesjonalna Liga Taekwon-do 12

Profesjonalna Liga Taekwon-do 12

W minioną niedzielę 46-osobowa ekipa Combat Sports Academy rywalizowała podczas finałowego turnieju tegorocznego cyklu Profesjonalnej Ligi Taekwon-do. Do Jabłonny wybrali się adepci z Sokółki, Dąbrowy Białostockiej i Lipska. Potwierdzili tam wysokie umiejętności, co uwieńczyli trzecim miejscem w klasyfikacji generalnej PLT 2017. Lepsze były tylko bardzo moce kluby z Pruszcza Gdańskiego i Legionowa. W sumie turniej zgromadził 230 zawodników z Pruszcza Gd., Legionowa, Jabłonnej, Białegostoku i Bartoszyc.

Na gratulacje zasłużyli wszyscy uczestnicy trzech tegorocznych turniejów. Każdy z przeszło 80 młodych taekwondzistów CSA, dołożył swoją cegiełkę do tego sukcesu.

Wyjazd odbył się dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego w Sokółce, Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Białostockiej oraz Starostwa Powiatowego w Sokółce.

COMBAT SPORTS ACADEMY

Zdjęcia


Tagi:powiat sokólskiCSA

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.