Powiatowy Konkurs "100 PYTAŃ NA 100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI 1918-2018"

Powiatowy Konkurs "100 PYTAŃ NA 100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI 1918-2018"

5 listopada w Zespole Szkół w Sokółce odbył się Powiatowy Konkurs "100 PYTAŃ NA 100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI 1918-2018". Celem konkursu było: uczczenie 100-lecia odzyskania niepodległości, kształtowanie poczucia własnej tożsamości narodowej oraz postawy patriotycznej, pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju w związku 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości w roku 2018 oraz rozwijanie indywidualnych umiejętności poznawczych uczniów z dziedziny historii Polski, geografii Polski, historii sportu i literatury polskiej.

Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce reprezentowało sześciu uczniów: Kamil Andronik, Adam Nikołajuk, Patryk Panasiuk (wszyscy IV Tfi), Piotr Jacewicz, Maciej Żuk (obaj III Tm) i Juliusz Woronowicz (II Tfi).

Największy sukces odniósł Juliusz Woronowicz, który otrzymał wyróżnienie i nagrodę rzeczową, zaś pozostali uczniowie dostali dyplomy uczestnictwa w konkursie.

Serdecznie dziękuję za dużą frekwencję, miłą atmosferę i wspaniałą zabawę

                                                                                                                                                                                                        Sylwester Pakuła

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.