Posiedzenie Zadządu Powiatu Sokólskiego

Posiedzenie Zadządu Powiatu Sokólskiego

Członkowie Zarządu Powiatu Sokólskiego ze Starostą Sokólskim Piotrem Rećko na czele spotkali się 6 maja 2016 r. na posiedzeniu celem przygotowania projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie min. sprawozdania finansowego za rok 2015: Powiatu Sokólskiego, SP ZOZ w Dąbrowie Białostockiej i SP ZPO w Krynkach. W trakcie posiedzenia Zarządu podjęto także uchwały dotyczące: realizacji inwestycji drogowej na terenie gminy Dąbrowa Białostocka, zmiany budżetu Powiatu Sokólskiego za rok 2016 i upoważnienia Starosty Sokólskiego oraz Członka Zarządu do podpisania zabezpieczenia zwrotu kwoty refundacji wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej. Zarząd Powiatu Sokólskiego rozpatrzył również wnioski: WZHK w Białymstoku o dofinansowanie organizacji Wojewódzkiej Wystawy Koni rasy polski koń zimnokrwisty i polski koń zimnokrwisty w typie sokólskim w Dąbrowie Białostockiej, Dyrektora ZS w Dąbrowie Białostockiej o ufundowanie nagród laureatom III Międzynarodowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej; UKS „SUDOVIA” w Szudziałowie o dofinansowanie zakupu sprzętu sportowego; UKS „Feniks” w Krynkach o ufundowanie nagród uczestnikom III Kryterium Ulicznego o Memoriał im. E. Dudzińskiego pod hasłem Kolarstwo – moim jedynym nałogiem oraz pasją; Fundacji Regionalne Centrum Kultury Tatarów Polskich w Kruszynianach „Asman” o dofinansowanie organizacji X edycji tatarskiego święta Sabantuj pn. Tatarzy w Polsce i dla Polski – V Ogólnopolski Festiwal Kuchni Tatarskiej w Kruszynianach; Stowarzyszenia Świętego Izydora Oracza w Białymstoku o zabezpieczenie udziału Powiatowej Orkiestry Dętej przy ZS w Suchowoli podczas uroczystości w Smolankach i w Suwałkach; Sołectwa Stara Kamionka o ufundowanie nagród laureatom konkursu „Moja mała ojczyzna”; Placówki Straży Granicznej w Kuźnicy o wyróżnienie funkcjonariuszy Podlaskiego Oddziału OSG w Białymstoku podczas uroczystości związanych z obchodami 25–lecia utworzenia Straży Granicznej; Prezesa OSP w Jacznie o dofinansowanie zakupu umundurowania dla strażaków; Związku OSP RP Zarząd Oddziału Wojewódzkiego w Białymstoku o ufundowanie nagród uczestnikom eliminacji krajowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”; Dyrektora SP ZOZ w Dąbrowie Białostockiej o przyznanie środków na dostosowanie pomieszczeń szpitala do wymagań określonych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia.

Tagi:posiedzenieradnipowiat sokólskistarosta sokólskiisokolkasokolkatvzarzad

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.