Pomoc dla Zuzanki

Pomoc dla Zuzanki

Przedszkole nr 5 w Sokółce organizuje w placówce loterię fantową na rzecz leczenia 3-letniej sokółczanki Zuzi.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji i przekazania fantów na loterię. Jest prośba o nowe przedmioty, które zbierane są do 20 maja w siedzibie Przedszkola /os. Centrum 18, kontakt 607 058 045/.
Słów klika o Zuzance
W styczniu tego roku zdiagnozowano u niej nowotwór układu immunologicznego - Histiocytozę – nieprzewidywalną i rzadką chorobę z ryzykiem zajęcia centralnego układu nerwowego. Od 21 stycznia Zuzia co tydzień ma wlewy w warszawskim Instytucie Matki i Dziecka, obecnie jest w trakcie 2 indukcji. Czeka ją jeszcze wiele miesięcy leczenia i kosztownych badań. Ze względu na zagrożenie dla układu odpornościowego Zuzanka nie chodzi do przedszkola, bardzo tęskni za aktywnym i beztroskim życiem kilkulatki, do którego mamy nadzieję, wróci po wyleczeniu.
Zuzia jest podopieczną Fundacji Dzieciom „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”.
Można wesprzeć rodzinę w trudach finansowania leczenia darowizną na rachunek
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994, Tytuł przelewu: 41047 Drożdżewicz Zuzanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
Dziękujemy za każdy odruch serca.
 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.