Podopieczni Stowarzyszenia „Pod Skrzydłami” na kompleksowej rehabilitacji

Podopieczni Stowarzyszenia „Pod Skrzydłami” na kompleksowej rehabilitacji

Grupa podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” w Sokółce wyjechała na pobyt rehabilitacyjny w Ośrodku „Leśny Zakątek” w Zaździerzu. Wyjazd możliwy był dzięki dotacji z Fundacji PZU na realizację projektu „Kompleksowa rehabilitacja na dwutygodniowym turnusie”. Projekt dotyczy wyjazdu 15-osobowej grupy podopiecznych stowarzyszenia na 14-dniowy turnus rehabilitacyjno- rekreacyjny w Zaździerzu w Ośrodku „Leśny Zakątek”.

Z powodu pandemii koronowirusa Covid-19 w czerwcu wyjechała 8-osobowa grupa podopiecznych pod opieką rodziców. Wyjazd kolejnej grupy jest zaplanowany na sierpień.

Projekt będzie sfinansowany ze środków Fundacji PZU oraz przekazanej wygranej z wydania specjalnego programu rozrywkowego „Jaka to melodia?” TVP 1 i pozyskanych środków na Karnawałowym Balu Charytatywnym w 2019 r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Partnerom, którzy pomogli stowarzyszeniu w realizacji zadania: Fundacji PZU, Telewizji Polskiej S. A., Staroście Sokólskiemu Panu Piotrowi Rećko, Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Sokółce, wszystkim darczyńcom – uczestnikom i organizatorom balu charytatywnego.

Beata Tur
Stowarzyszenie „Pod Skrzydłami” w Sokółce

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.