PIŁKARZE LO SOKÓŁKA W FINALE LICEALIADY

PIŁKARZE LO SOKÓŁKA W FINALE LICEALIADY

8 grudnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 24 w Białymstoku odbył się finałowy turniej futsalu w ramach Liecealiady Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego. Dla zawodników Zespołu Szkół w Sokółce był to ostatni  występ w rozgrywkach wojewódzkich w tym roku. Drużyna LO Sokółka rozegrała trzy spotkania, a ich przeciwnikami były drużyny ZSOiT Białystok, ZSZ Sokółka oraz  I LO Zambrów.

Turniej był emocjonujący i dostarczył uczestnikom wielu sportowych wrażeń. Mimo twardej walki,  mecze odbywały się w duchu fair play oraz kulturalnej, sportowej atmosferze. Ostatecznie piłkarze LO Sokółka zajęli w zawodach 2 miejsce (1 zwycięstwo, 1 remis, 1 porażka). Pamiątkowy puchar i medale wręczył Pan Marek Sadowski – Wiceprezes Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.

Liceum Ogólnokształcące  w Sokółce reprezentowali:

Jakub Grzesik (kapitan), Adrian Zubrzycki, Mateusz Zubrzycki, Michał Ryszuta, Paweł Szczebiot, Mateusz Bronicki, Krystian Fiedorowicz, Damian Rudź, Maciej Rudź, Adam Białous, Arkadiusz Powichrowski.

Opiekun:  Stanisław Marchiel

Gratulujemy udanego występu i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach!

 Stanisław Marchiel nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Sokółce

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.