Pierwszy dzwonek w ZSZ w Sokółce!

Pierwszy dzwonek w ZSZ w Sokółce!

1 wrzesień, pierwszy dzwonek, pierwsza lekcja w nowym składzie. Takie wrażenia czekały dzisiaj na wszystkich uczniów w całym kraju. Nasze szkoły powiatowe w swoich ”murach” również przywitały nowych, jaki i starych uczniów. Galowe stroje można było dostrzec na każdej ulicy w Sokółce. Prosto z mszy świętej młodzież udała się do wybranej przez siebie szkoły na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

W Zespole Szkół Zawodowych w Sokółce w roku szkolnym 2016/2017 uczyć się będzie około 235 uczniów w 11 oddziałach. Nowy „narybek”, czyli pierwszoklasiści ZSZ w tym roku wynosi 62 osoby.

Dyrektor szkoły Grzegorz Zalewski serdecznie powitał wszystkich przybyłych na rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

„… Ze swojej strony zachęcam wszystkich do wytężonej pracy i nauki, życzę również wiele radości, uśmiechów podczas nowego roku szkolnego 2016/2017…”

W imieniu Starosty Sokólskiego Piotra Rećko uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce przywitał Członek Zarządu Powiatu Sokólskiego Krzysztof Szczebiot.

„…Rozpoczynamy dziś kolejny rok szkolny, kolejny rok nauki i pracy, czas nowych wyzwań. Zakończyliśmy okres beztroskich, radosnych wakacji.
To Wy jesteście najważniejsi, to dla was są tu nauczyciele i pracownicy szkoły. Życzę wam wielu sukcesów. Szczególnie słowa otuchy kieruję do was Pierwszoklasiści. Życzę żebyście odnaleźli w tej szkole wiele nowych przyjaciół i spotkali tu wiele życzliwych ludzi…”

Powiat Sokólski życzy wszystkim uczniom powodzenia i samych sukcesów w nowym roku szkolnym!

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.