PCPR w Sokółce realizuje projekt pt. „Wspieramy Rodziny Zastępcze i Osoby Usamodzielniające się z terenu Powiatu Sokólskiego”

PCPR w Sokółce realizuje projekt pt. „Wspieramy Rodziny Zastępcze i Osoby Usamodzielniające się z terenu Powiatu Sokólskiego”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce w ramach II edycji realizowanego od 2018 r. projektu „Wspieramy rodziny zastępcze i osoby usamodzielniające się z terenu Powiatu Sokólskiego” w październiku ogłosiło na stronie internetowej Powiatu Sokólskiego zapytanie ofertowe, którego przedmiotem  są usługi w zakresie aktywizacji uczestników projektu w formie pięciu treningów rozwijających kompetencje:
- trening kompetencji rodzicielskich dla rodziców
- trening kompetencji emocjonalnych dla rodziców
- trening zastępowania agresji dla dzieci
- trening intelektualny dla dzieci
 Zakończenie realizacji zadania planowane jest na kwiecień 2021r.
W październiku kontynuowane są również spotkania indywidualne z pedagogiem dla wszystkich uczestników oraz z psychologiem dla rodzin, psychologiem dziecięcym i prawnikiem.

PCPR w Sokółce

 

    Projekt „Wspieramy rodziny zastępcze i osoby usamodzielniające się z terenu Powiatu Sokólskiego” realizowany jest w ramach OSI priorytetowej VII Poprawa spójności społecznej, Działania 7.2 Rozwój usług społecznych Poddziałania 7.2.1 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.”

Projekt pn. „Wspieramy rodziny zastępcze i osoby usamodzielniające się z terenu Powiatu Sokólskiego” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

 

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.